ДЕТСКИ ШАХ ТУРНИР ЗА КУПАТА НА ШК "ЕЛИТ", София, ж.к. БАНИШОРА, ул. "Охрид" №23

КЛАСИРАНЕ ДО 3-ТО МЯСТО НА УЧАСТНИЦИТЕ ПО ВЪЗРАСТОВИ ГРУПИ В ШАХМАТНИЯ ТУРНИР ЗА "КУПАТА НА ШК ЕЛИТ"


Купа 'ЕЛИТ' 1 - 28.09.2019 г.

 
МОМИЧЕТА ДО 6 ГОДИНИ
Място  Име  Точки  Клуб 
I-во Ема Семушин 3  ШК Елит, София
II-ро Александра Банова 1  ШК Елит, София
III-то Никол Иванова 0,5  ШК Елит, София
МОМЧЕТА ДО 6 ГОДИНИ    
 Място   Име Точки Клуб
I-во Васил Антонов 4 ШК Елит, София
II-ро Мартин Банов 2 ШК Елит, София
III-то Калоян Попов 1,5 ШК Елит, София
МОМЧЕТА ДО 7 ГОДИНИ    
Място Име Точни Клуб
I-во  Димитър Вакареев 4 ШК Елит, София
II-ро Мартин Цолов 4 ШК Елит, София
II-ро Стефан Кюлафлийски 4 ШК Елит, София
III-то Атанас Узунов 3,5 ШК Елит, София
МОМИЧЕТА ДО 8 ГОДИНИ    
Място Име Точки Клуб
I-во Яна Китанова 4  ШК Люлин-Чес
II-ро      
III-то      
МОМЧЕТА ДО 8 ГОДИНИ
Място Име Точки Клуб
I-во Михаил Панайотов  6 ШК Етър, Велико Търново
II-ро Боян Станев 5 ШК Елит, София
III-то Велислав Величков 4 ШК Етър, Велико Търново
III-то Теодор Ушаков 4 ШК Елит, София
КАТЕГОРИЯ ДО 10 ГОДИНИ
Място  Име Точки Клуб
I-во Траян Чанов 7 ШК Елит, София
II-ро Тодор Кюлафлийски 4,5 ШК Елит, София
III-то Виктория Гечовска 3 ШК Елит, София

Купа 'ЕЛИТ' 2 - 26.10.2019 г.

 КУПА ЕЛИТ 2
МОМИЧЕТА ДО 6 ГОДИНИ
Място  Име  Точки  Клуб 
I-во Азра Хализ 2,5  ШК Елит, София
II-ро Ема Семушин 2,5  ШК Елит, София
III-то Александра Банова 2  ШК Елит, София
МОМЧЕТА ДО 6 ГОДИНИ    
 Място   Име Точки Клуб
I-во Александър Клисуров 5 ШК Пловдив, Пловдив
II-ро Васил Антонов 4 ШК Елит, София
III-то Мартин Христов 4 ШК Елит, София
МОМИЧЕТА ДО 7 ГОДИНИ
Място Име Точки Клуб
I-во Яна Китанова  3  ШК Люлин-Чес, София
II-ро Мария Йошева 1,5 ШК Елит, София
МОМЧЕТА ДО 7 ГОДИНИ    
Място Име Точни Клуб
I-во  Димитър Вакареев 6 ШК Елит, София
II-ро Георги Младенов 5 ШК Славия, София
III-то Никола Христов 5 ШК Елит, София
МОМЧЕТА ДО 8 ГОДИНИ    
Място Име Точки Клуб
I-во Елица Недялкова 6  ШК Люлин-Чес, София
II-ро Теодор Ушаков  4 ШК Елит, София 
III-то  Александър Динков ШК Елит, София
МОМИЧЕТА ДО 8 ГОДИНИ
Място Име Точки Клуб
I-во Симона Станкова 4 ШК Славия, София
КАТЕГОРИЯ МОМЧЕТА ДО 10 ГОДИНИ
Място  Име Точки Клуб
I-во Траян Чанов 5 ШК Елит, София
II-ро Андрей Димитров 5 ШК Елит, София
III-то Николай Христов 3,5 ШК Елит, София

Купа 'ЕЛИТ' 3 - 30.11.2019 г.

 
МОМИЧЕТА ДО 6 ГОДИНИ
Място  Име  Точки  Клуб 
I-во  Ема Семушин 4 ШК Елит, София
II-ро Александра Банова 3 ШК Елит, София
III-то Азра Хализ 2 ШК Елит, София
МОМЧЕТА ДО 6 ГОДИНИ    
 Място   Име Точки Клуб
I-во Мартин Христов 4 ШК Елит, София
II-ро Васил Антонов 4 ШК Елит, София
III-то Боян Алексиев 3 ШК Елит, София
МОМИЧЕТА ДО 7 ГОДИНИ
Място Име Точки Клуб
I-во Яна Китанова 3,5 ШК Люлин-Чес, София
II-ро Мария Йошева 2,5 ШК Елит, София
III-то Никол Иванова 0,5 ШК Елит, София
МОМЧЕТА ДО 7 ГОДИНИ    
Място Име Точни Клуб
I-во Георги Младенов 5 ШК Славия, София
II-ро Денис Христов 5 ШК Елит, София
III-то Димитър Вакареев 4,5 ШК Елит, София
III-то Стефан Кюлафлийски 3 ШК Елит, София
МОМЧЕТА ДО 8 ГОДИНИ    
Място Име Точки Клуб
I-во Михаил Ставрев 6 ШК Люлин-Чес, София
II-ро Боян Станев 6 ШК Елит, София
III-то Станислав Тошкин 5,5 ОШК Пазарджик, Пазарджик
МОМИЧЕТА ДО 8 ГОДИНИ
Място Име Точки Клуб
I-во      
II-ро      
III-то      
КАТЕГОРИЯ МОМЧЕТА ДО 10 ГОДИНИ
Място  Име Точки Клуб
I-во Стефан Чаков 5,5 ШК Ан Пасан, София
II-ро Тодор Кюлафлийски 5 ШК Елит, София
III-то Андрей Димитров  4 ШК Елит, София

Купа 'ЕЛИТ' 4 - 21.12.2019 г.

 
МОМИЧЕТА ДО 6 ГОДИНИ
Място  Име  Точки  Клуб 
I-во  Ема Семушин 3.5 ШК Елит, София
II-ро Азра Хализ  3 ШК Елит, София
III-то Никол Топалова 2 ШК Елит, София
МОМЧЕТА ДО 6 ГОДИНИ    
 Място   Име Точки Клуб
I-во Васил Антонов 5 ШК Елит, София
II-ро  Павел Димитров 2,5 ШК Димитровград
III-то Кирил Чараджиев и Томик Коцев 2 ШК Елит, София
МОМИЧЕТА ДО 7 ГОДИНИ
Място Име Точки Клуб
I-во      
II-ро      
III-то      
МОМЧЕТА ДО 7 ГОДИНИ    
Място Име Точни Клуб
I-во Теодор Гьошев 4,5 ШК Елит, София
II-ро Атанас Узунов  4 ШК Елит, София
III-то Димитър Вакареев и Никола Христов 4 ШК Елит, София
III-то      
МОМЧЕТА ДО 8 ГОДИНИ    
Място Име Точки Клуб
I-во Станислав Тошкин 7 ШК Пазарджик
II-ро Боян Станев 5 ШК Елит, София
III-то Калоян Чангалов 4 ШК Димитровград
МОМИЧЕТА ДО 8 ГОДИНИ
Място Име Точки Клуб
I-во  Теодора Евтимова 3,5  ШК Димитровград 
II-ро      
III-то      
КАТЕГОРИЯ МОМЧЕТА ДО 10 ГОДИНИ
Място  Име Точки Клуб
I-во Михаил Евтимов 4,5 ШК Димитровград
II-ро      
III-то      
КАТЕГОРИЯ МОМИЧЕТА ДО 10 ГОДИНИ
I-во Симона Станкова 5 ШК Славия

Крайно класиране: http://chess-results.com/tnr495725.aspx?lan=24&art=1&rd=7

Купа 'ЕЛИТ' 5 - 26.01.2020 г.

 КУПА "ЕЛИТ" 5
МОМИЧЕТА ДО 6 ГОДИНИ
Място  Име  Точки  Клуб 
I-во      
II-ро      
III-то      
МОМЧЕТА ДО 6 ГОДИНИ    
 Място   Име Точки Клуб
I-во  Васил Антонов ШК Елит 
II-ро  Петър Борисов  ШК Елит
III-то      
МОМИЧЕТА ДО 7 ГОДИНИ
Място Име Точки Клуб
I-во  Катерина Стойкова  1 ШК Елит 
II-ро  Никол Топалова    ШК Елит
III-то      
МОМЧЕТА ДО 7 ГОДИНИ    
Място Име Точни Клуб
I-во  Мартин Христов  5 ШК Елит 
II-ро  Боян Алексиев  3,5 ШК Елит 
III-то Томик Коцев   2 ШК Елит 
III-то      
МОМЧЕТА ДО 8 ГОДИНИ    
Място Име Точки Клуб
I-во Денис Христов   6 ШК Елит 
II-ро Георги Младенов   6 ШК Славия 
III-то  Димитър Вакареев  4,5 ШК Елит
МОМИЧЕТА ДО 8 ГОДИНИ
Място Име Точки Клуб
I-во      
II-ро      
III-то      
КАТЕГОРИЯ МОМЧЕТА ДО 10 ГОДИНИ
Място  Име Точки Клуб
I-во Тодор Кюлафлийски   ШК Елит
II-ро Спас-Александър Гочев   ШК Елит
III-то Александър Динков   3,5  ШК Елит
КАТЕГОРИЯ МОМИЧЕТА ДО 10 ГОДИНИ
I-во  Симона Станкова  3 ШК Славия
2020 Интернет страницата е разработена и е собственост на "Шахматен клуб ЕЛИТ". Всички права запазени. Designed By GP.